www.lemmikloom.eu

Agility

Treeningud | registreeri treeningule           

Võtame jooksvalt vastu nii tõupuhtaid kui segaverelisi koeri, nii suuri kui väikeseid ja erinevas vanuses koeri agility treeningutele.

Koolitused toimuvad peamiselt 1x nädalas, esmaspäeviti, teisipäeviti, kolmapäeviti, neljapäeviti, reedeti  või pühapäeviti. Pakkuda on trenniaaegu nii hommikusse, lõunasse kui ka õhtusse.
Esimene tund toimub individuaalselt ja TASUTA. Individuaaltrenni pikkus ca 30 min. Grupitrenni pikkuseks on 60 min ja grupi suurus on ca  3-5 koera.

 

Mis on agility?
Agility on hasartne ja vaatemänguline koeraspordiala, kus koer läbib aja peale paljudest erinevatest takistustest koosnevat rada. Koerajuht võib koera suunata vaid hääle ja kehakeele abil. Eesmärgiks on läbida takistused järjekorras, vigadeta ja võimalikult kiiresti. Selle juures on peamine inimese ja koera omavaheline koostöö ja kontakt- koerajuht kasutab juhtimisstiili ja -võtteid, mis sobivad neile kõige paremini ja mida koer mõistab (allikas: Agility Eesti Fännileht). Agility abil on võimalik kasvatada koera kuulekust ning arendada lemmiku ning iseenda füüsilist vormi. Ühtlasi paraneb läbi treeningute koera ja omanikuvaheline suhe ning teineteise mõistmine. 

Meie klubi agility treeningud toimuvad kaarhallis aadressil Mere tn 7, Pärnu. Allolev kuvab koolitusruumi asukoha kaardil.

 

 

 

Registreeri treeningule

Tutvu meie klubi koolitajaga

Vaata meie klubi harrastajaid